[PTA]
STRONA GŁÓWNA   O PTA   KONTAKT    RSS   

KLUB SWOBODNY ODDECH

2012-04-07

Został stworzony z myślą o pacjentach chorych na ciężką astmę alergiczną. Ideą jest udostępnienie pacjentom unikatowego serwisu edukacyjno-konsultacyjnego.

Uczestnictwo w Klubie jest całkowicie bezpłatne, a jego członkowie mają możliwość skorzystania z indywidualnych, telefonicznych konsultacji takich ekspertów jak:

- lekarz specjalista

- psychoterapeuta

- rehabilitant

- prawnik

Z myślą o najwyższym komforcie Klubowiczów, została stworzona także aplikacja „Zadaj pytanie Ekspertowi". Stwarza ona możliwość elektronicznych konsultacji z Ekspertami, jednocześnie pozwalając na zachowanie pewnej anonimowość i intymności.

Każdy zgłaszający się pacjent otrzymuje dostęp do kodowanej platformy zawierającej wiele praktycznych informacji z zakresu poprawy jakości życia z chorobą.

Aktywności są wzbogacone cyklicznymi kontaktami z jego członkami w formie telefonicznej, sms-owej a także w formie elektronicznego biuletynu informacyjnego.

Kontakty te umożliwiają bieżące informowanie pacjentów o nowych możliwościach edukacyjnych związanych z działalnością Klubu.

Aby stać się członkiem Klubu należy zgłosić się do jednego z ośrodków zajmujących się leczeniem astmy ciężkiej i wypełnić formularz rejestracyjny - zwrotnie zostanie przesłana broszura edukacyjna z potwierdzeniem uczestnictwa w Klubie.

Adresy ośrodków oraz szczegółowe informacje na temat aktywności Klubu Swobodny Oddech znajdują się na stronie: www.astma-ciezka.pl

Serdecznie Zapraszamy!


© POLSKIE TOWARZYSTWO ALERGOLOGICZNE
Mapa StronyPolityka Prywatności
Ilość wizyt: 876525