[PTA]
STRONA GŁÓWNA   O PTA   KONTAKT    RSS   

Bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców

2009-08-24

 

 

Już 14 września zapraszamy rodziców do Centrum Konferencyjnego przy ul. Zielnej 37 w Warszawie na bezpłatne warsztaty edukacyjne poświęcone astmie u dzieci.

Na rodziców będą czekali eksperci – lekarze z wieloletnim doświadczeniem – prof. Rafał Pawliczak z Katedry Immunologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dr Teresa Marek-Szydłowska z Oddziału Pediatrii i Poradni Pulmunologicznej Szpitala MSWiA w Krakowie oraz dr n. med. Agnieszka Krauze z Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Działdowskiej w Warszawie.

Podczas spotkania eksperci opowiedzą rodzicom o nowoczesnych metodach leczenia astmy, o tym, jak – dla dobra dziecka – należy współpracować z lekarzem i na czym polega świadomy udział rodzica w leczeniu dziecka. Rozprawią się także z najczęściej powielanymi mitami na temat astmy, które utrudniają dialog między pacjentem a lekarzem. Nie zabraknie też czasu na sesję pytań i odpowiedzi, podczas której eksperci odpowiedzą na pytania rodziców.

Zgłoszenia zainteresowanych udziałem w warsztatach będą przyjmowane pod adresem: warsztaty@astma-katar.pl i numerem telefonu: (22) 546 11 00. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej szczegółów, dotyczących spotkania na www.astma-katar.pl.


© POLSKIE TOWARZYSTWO ALERGOLOGICZNE
Mapa StronyPolityka Prywatności
Ilość wizyt: 876525