[PTA]
STRONA GŁÓWNA   O PTA   KONTAKT    RSS   

III Kliniczne Forum Ekspertów

2011-05-18

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w III Klinicznym Forum Ekspertów „Astma bez granic”, które odbędzie się w dniach 18-21 kwietnia 2012 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

III Kliniczne Forum Ekspertów jest kontynuacją cyklu spotkań specjalistów zajmujących się zagadnieniem astmy. Forum jest jedną z głównych inicjatyw Narodowego Programu Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Astmy POLASTMA.

Celem najbliższego spotkania jest przedstawienie najnowszych metod i osiągnięć w leczeniu astmy oskrzelowej, a przede wszystkim wskazanie sposobów praktycznego ich wykorzystania w codziennej diagnostyce i terapii. Tematyka Forum jest kierowana do lekarzy wszystkich specjalności, którzy w swej praktyce lekarskiej stykają się z astmą, stąd też program naukowy Forum będzie zawierał treści przeznaczone nie tylko dla alergologów, ale również dla pediatrów, pulmonologów oraz laryngologów.

Mamy nadzieję, że III Kliniczne Forum Ekspertów spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do lepszej profilaktyki i leczenia astmy w naszym kraju.

Już niedługo ruszy specjalna strona dedykowana III Klinicznemu Forum Ekspertów, na której będą Państwo mogli zapoznać się z informacjami nt. uczestnictwa, programem oraz innymi zagadnieniami dotyczącymi Forum.

 


Do góry strony
© POLSKIE TOWARZYSTWO ALERGOLOGICZNE
Mapa StronyPolityka Prywatności
Ilość wizyt: 876525